9 KROKŮ K TEMNOTĚ
2017/01/01

Od listopadu každý týden nová audiokniha jen ke stažení na www.audioteka.cz.


9 KROKŮ K TEMNOTĚ
.


„9 Kroků k Temnotě“, soubor více jak dvaceti hororových povídek anglosaských autorů především z doby viktoriánské Anglie, je odpovědí na vlnu dotazů na další horory po vydání dvou povídek H. P. Lovecrafta a zároveň uskutečněním dlouho plánovaného projektu, jehož hlavními hybately a aktéry nejsou hvězdy, ale začínající umělci a studenti.
Jedním z cílů projektu bylo využití kontaktů vydavatelství a možnost spolupráce studentů s etablovanými herci, což se podařilo díky osobnostem jako je Jiří Dvořák, Arnošt Goldflam, Pavel Nový, kteří v povídkách vystupují ve vedlejších rolích.
.


www.audioteka.cz
.


Rozhodli jsme se, že ve spolupráci se společností Audioteka vydáme všech deset nových audioknih pouze s možností stáhnout si je prostřednictvím aplikace Audioteka. Pokud přesto bude mít někdo zájem o klasickou audioknihu v podobě CD, má možnost si veškeré materiály (obal a polep CD) bezplatně stáhnout z webu společnosti Audioberg (www.audioberg.cz). A rozhodně to stojí za to! Renomovaný umělec Karel Cettl připravil originální ilustrace, s kterými dále pracovala Veronika Hlinková. Rozhovor s oběma tvůrci naleznete na facebookovém profilu Audiobergu.Max Funda a Luboš Kučera připravili a natočili pro projekt „9 Kroků k Temnotě“ třicetivteřinový reklamní spot, určený prioritně pro síť multikin. K zhlédnutí je i delší verze. Více informací z natáčení a rozhovory z členy tvůrčího týmu jsou dispozici na facebookovém profilu Audiobergu. společnosti AUDIOBERG a AUDIOTEKA.