TATÍNEK ZLATÁ EDICE

Limitovaná vánoční edice přináší obě audioknihy Arnošta Goldflama za akční cenu 389,- (původní cena 458,-).


Arnošt Goldflam - "Tatínek není k zahození"

Tatinek-neni-k-zahozeniAudioverze úspěšné knihy Arnošta Goldflama, která získala v roce 2005 prestižní cenu Magnesia Litera za nejlepší knihu pro děti a mládež, přináší pět pohádek nabitých osobitým kouzlem, humorem a dobrodružstvím. Autor je věnoval svým dětem a také všem tatínkům, aby se mohli chlubit hrdinskými činy, vylepšili si tak svůj někdy trochu pošramocený obraz a dokázali, že tatínek rozhodně není k zahození.Arnošt Goldflam - "Tatínek 002"

Tatinek-002Další audiokniha pěti moderních pohádek Arnošta Goldflama o statečném tatínkovi si svým svérázným humorem a fantazií nijak nezadá se svou předchůdkyní.
V navenek moderních pohádkách z každodenního života se posluchači mávnutím kouzelného proutku vydají z reality za dobrodružstvím, na kterém nebudou chybět ptakoještěři, dešťové babizny, zamilované velryby ani strašliví náčelníci lupičů.


Hranice mezi všedností a zázrakem je nepatrná – stačí se na chvíli zatoulat v lese, jít do sklepa pro uhlí a spadnout mezi blanické rytíře nebo při rekreaci u moře spatřit, že vaše potomky na svém hřbetě unáší velryba.


Arnošt Goldflam, který je též uznávaným hercem, režisérem, dramatikem a pedagogem, své knihy také sám namluvil. Obě nahrávky doplnil hudbou Dominik Renč, o výtvarnou podobu obalů se postarala Petra Goldflamová Štětinová.


„Když bylo mé dceři Sylvě asi deset let, vyprávěl jsem jí smyšlené pohádkové příběhy. V nich jsem já coby tatínek vždy nějakým nedopatřením vykonal záslužný čin, například jsem vyhrál nějakou disciplínu na olympiádě, zachránil princeznu nebo knokautoval bankovního lupiče. Ona se tomu tehdy velmi smála, kdepak by mohl tatínek dokázat něco takového! Snad jí připadalo, že hrdinské činy by takový tatínek, jako je její, mohl vykonat nanejvýš nějakým nedopatřením, zázrakem nebo omylem. A přece se staly – alespoň v pohádkách!
…Teď po letech jsem si na všechno vzpomněl a sepsal jsem patnáct pohádek, abych je mohl předčítat svému synkovi Ottoníčkovi, až mu bude těch pět a víc,“
napsal při vydání první z audioknih její autor a nynější vypravěč.


O autorovi
Tatínek 002 - Intro


ArnostGoldflam

autor: Arnošt Goldflam
režie:  Jan Jiráň
hudba: Dominik Renč
délka:  2 hod. 11 min.
verze: četba

zvuková ukázka  1:  přehrát ukázku Arnošt Goldflam Tatínek není k zahození

zvuková ukázka 2: přehrát ukázku Arnošt Goldflam Tatínek 002

Anotace:

Nahrávka vznikla podle knihy Tatínek není k zahození vydané nakladatelstvím Andrej Šťastný v Praze v roce 2004 a podle knihy Tatínek 002 vydané nakladatelstvím Andrej Šťastný v Praze v roce 2006. |
Nahráno ve studiu Svengali | Zvuk, střih a mastering Martin Dušek | Odpovědná redaktorka Karolina Srncová | Ilustrace Petra Goldflamová Štětinová | Design ACTUAL AVER CZ |
Vyrobilo vydavatelství Audioberg v Praze v listopadu 2012 a v říjnu 2013.
℗+© 2013 AUDIOBERG s.r.o.Související tituly:
Tatinek-neni-k-zahozeni
Emil-a-detektivove
Tatinek-002
Pohadky-pana-prednosty
pohadkove-prazdniny-u-prednosty-drahorada
pohadky-prednosty-drahorada
Recenze posluchačů:

audiobergÚnor 11, 2014 12:22

Zde můžete připojit svou recenzi a ohodnotit titul počtem hvězdiček.
Recenze bude zveřejněna do 24 hodin.
Děkujeme za Váš názor! :)

0