TATÍNEK 002

Držitel ocenění Audikniha roku pro děti a mládež 2013 v rámci udílení cen Audiokniha roku.


Další audiokniha pěti moderních pohádek Arnošta Goldflama o statečném tatínkovi si svým svérázným humorem a fantazií nijak nezadá se svou předchůdkyní.


V navenek moderních pohádkách z každodenního života se posluchači mávnutím kouzelného proutku vydají z reality za dobrodružstvím, na kterém nebudou chybět ptakoještěři, dešťové babizny, zamilované velryby ani strašliví náčelníci lupičů.


Hranice mezi všedností a zázrakem je nepatrná – stačí se na chvíli zatoulat v lese, jít do sklepa pro uhlí a spadnout mezi blanické rytíře nebo při rekreaci u moře spatřit, že vaše potomky na svém hřbetě unáší velryba.Autor, známý divadelník a spisovatel, tyto pohádky věnuje svým dětem a taky všem tatínkům, aby se mohli chlubit hrdinskými činy, vylepšili si svůj leckdy pošramocený domácí obraz a dokázali, že tatínek rozhodně není k zahození.Kniha obdržela v roce 2007 Sukovu cenu jako nejlepší kniha pro děti.


O autorovi
Tatínek 002 - Intro


Tatinek-002

autor: Arnošt Goldflam
režie:  Jan Jiráň
délka:  72 min.
hudba: Dominik Renč
verze: četba
vyšlo: v říjnu 2013

zvuková ukázka: přehrát ukázku Arnošt Goldflam Tatínek 002

Anotace:

Nahrávka vznikla podle knihy Tatínek 002 vydané nakladatelstvím Andrej Šťastný v Praze v roce 2006. | Nahráno ve studiu Svengali | Zvuk, střih a mastering Martin Dušek | Odpovědná redaktorka Karolina Srncová | Ilustrace Petra Goldflamová Štětinová | Design ACTUAL AVER CZ | Vyrobilo vydavatelství Audioberg v Praze v říjnu 2013.
℗+© 2013 AUDIOBERG s.r.o.Související tituly:
Tatinek-neni-k-zahozeni
Emil-a-detektivove
Pohadky-pana-prednosty
pohadkove-prazdniny-u-prednosty-drahorada
pohadky-prednosty-drahorada
uzel-pohadek-komplet
Co-vypravel-vitr-bile-ruzi
Lev-a-notes
Pizduchove
Strom-lidozrout
O-princezne-ktera-byla-prilis-ziva
Chytra-Marjana
Jak-hluboke-je-more
Uspavanka-Hokusajem
O-trech-pachatelich